"Autorskie Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego jest godnym polecenia biurem ze względu na wysoce profesjonalne i ponadstandardowa podejście do rozwiązań w wykonywanych opracowaniach projektowych, jak również duże zaangażowanie w trakcie realizacji inwestycji."
Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.
"Miejskie Centrum Kiltury w Gorzowie Wlkp. z pełnym przekonaniem poleca usługi architekta Leszka Horodyskiego."
Miejskie Centrum Kultury
"Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie WLkp., z pełnym przekonaniem poleca usługi architekta Leszka Horodyskiego."
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
"Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich z pełnym przkonaniem poleca usługi architekta Leszka Horodyskiego i rekomenduje go, jako doświadczonego i godnego zaufania projektanta"
Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich
"Wszystkie prace świadczyły o wysokich umiejętnościach fachowych Pana Horodyskiego. Należy szczególnie podkreślić bardzo delikatne obchodzenie się z istniejącymi strukturami i ich integrację z nowym projektem budowlanym."
TAREAL Tremmener Arealgesellschaft mbH
"Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. z pełnym przekonaniem poleca usługi architekta Leszka Horodyskiego"
Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie WLkp.
"Na podstawie dotychczasowej współpracy wyrażamy swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy, z pełną powagą polecamy usługi Autorskiego Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego."
Inter-Sicherheits-Service
"Park 111 w Gorzowie Wlkp., jest przykładem doskonałego wpisania się w tkankę śródmiejską Gorzowa. Stworzony budynek stał się ważnym i charakterystycznym elementem miasta."
Lubuska Okręgowa Izba Architektów
"Na podstawie własnych doświadczeń, wyrażająć swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy, z pełną powagą polecamy usługi Autorskiego Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego w Gorzówie Wlkp."
Administracja Domów Mieszkalnych Nr 1,2,3,4
"Autorskie Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego jest godnym polecenia biurem ze względu na profesjonalne podejście do realizacji inwestycji"
Unimexpol
"Autorskie Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego jest godnym polecenia biurem projektów ze względu na wysoce profesjonalne i ponadstandardowe podejście do rozwiązań w wykonywanych opracowaniach projektowych, jak również duże zaangażowanie w trakcie realizacji inwestycji"
Urząd Miasta i Gminy Skwierzyna
"Autorskie Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego jest godnym polecenia biurem projektów ze względu na wysoce profesjonalne wykonywanie opracowań projektowych, jak również duże zaangażowanie w trakcie trwającej realizacji inwestycji."
Teatr im. Juliusza Osterwy
"Opracowana na nasze zlecenie dokumentacja projektowa charakteryzuje się oryginalnością, nowoczesnością przyjętych rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i funkcjonalnych. Mając na uwadze powyższe polecamy usługi Autorskiego Atelier Mgr Inż. Architekta Leszka Horodyskiego."
BM Sp. z.o.o.
"Dokumentacja projektowa wykonana została należycie i z zachowaniem terminów, z pełnym przekonaniem polecamy usługi Leszka Horodyskiego."
PNGROUP.NL